بیمه تجهیزات الکترونیک

بیمه سامان جزء اولین شرکتهای بیمه ای بوده که بصورت خاص و جامع بیمه تجهیزات الکترونیک را در بازار عرضه کرده است. نوع عرضه، خدمات پس از فروش و پوشش هایی که بیمه سامان در قالب تجهیزات الکترونیک ارائه می‌دهد، از کامل‌ترین پوشش‌های بیمه‌ای برای موبایل، تبلت و لپتاپ در کشور است.
تفاوت خدمات نه تنها در میزان سقف تعـهدات و نوع پوشـش‌های بیمه سامان وجود دارد، بلـکه ما بصورت تخصصی بر روی این محصول تحقیق و سرمایه‌گذاری کرده‌ و گام‌های بزرگی در جلب رضایت مشتریان که مهمترین اساس فعالیت بیمه کالای دیجیتال سامان است را برداشته‌ایم. کیفیت و سرعت خدمات بیمه سامان در پرداخت خسارت و ارتباط با مشتریان، بزرگ‌ترین مزیت محصول بیمه سامان در کشور است.

معرفی بیمه تجهیرات الکترونیک

گوشی هوشمند

Start Marketing

لپ تاپ

Start Marketing

تبلت

Start Marketing

ساعت هوشمند

Start Marketing

کنسول های بازی

موارد تحت پوشش

شکستگی بر اثر ضربه

Start Marketing

آبخوردگی و نفوذ مایعات

Start Marketing

نوسانات ولتاژ برق

Start Marketing

سرقت با شکست حرز

Start Marketing

آتش سوزی و بلایای طبیعی

جهت دریافت مشاوره  و کد تخفیف کلیک کنید

شرایط بهره مندی و استفاده از خدمات بیمه تجهیزات الکترونیک سامان به شرح زیر است:

آثار ناشی از بازکردن دستگاه، دستکاری قطعات، تعمیر، ارتقاء و تغییر در قطعات و مشخصات دستگاه موجب ابطال بیمه نامه دستگاه مورد نظر خواهد شد

مخدوش بودن بیمه نامه، شماره سریال و یا برچسب هولوگرام و سایر برچسب های دستگاه و بیمه، موجب ابطال بیمه نامه خواهد شد.

لوازم جانبی و مصرفی ( باتری، شارژر، کابل‌ها، سوکت و پورت‌ها ) تحت پوشش این بیمه‌نامه نیست.

جهت بهره مندی از پوشش " نوسانات ولتاژ برق " پوشش گارانتی و همچنین زمان وقوع خسارت، ارائه تایید از شرکت گارانتی الزامی است.

در شرایط خسارت تحت پوشش بیمه نامه ، فقط یکبار خسارت وارده را در طول مدت بیمه نامه ، برابر ارزش روز دستگاه پرداخت نقدی جبران خواهد کرد.

در شرایط بروز حادثه حداقل زمان ارائه خدمات (تعمیر یا تعویض) و یا جبران خسارت حداقل 10 روز کاری است.

در صورت عدم ورود و ثبت اطلاعات کامل درخواست شده در سایت و عدم دریافت " کد تائید شده رهگیری بیمه "، در صورت بروز خسارت، فرانشیز طبق جدول خسارت کلی و 60% فرانشیز محاسبه خواهد شد.

در صورت تعویض کلی دستگاه ، کارت ضمانت و بیمه نامه دستگاه معیوب باطل و با درخواست مشتری با پرداخت هزینه مصوب شرکت ، بیمه نامه جدید برای دستگاه صادر می گردد.

اشکالات نرم افزاری، سیستم عامل و هرگونه عملیات و تغییرات نرم افزاری شامل ریکاوری، نصب درایور، ویروس یابی، بازیابی و کپی اطلاعات، عملیات روت کردن ( root ، نصب و یا تغییر سیستم عامل و رام‌های اصلی به غیر رسمی، عمل قفلگشایی بر روی راه اندازی ها (Unlock-Bootloader )، بکارگیری نرم افزارهای کاربردی غیر رسمی و یا آلودگی به ویروس، به دلیل اینکه موجب کاهش ضریب ایمنی دستگاه و افزایش امکان Brick شدن و از کارافتادن دستگاه می گردد، همچنین هر گونه صدمه مانند شکستگی صفحه نمایش و قاب پشت آن و یا اثرات هرگونه ضربه برروی دستگاه که هنگام انتقال و تحویل توسط پست، پیک، شرکت های حمل و نقل و... پدید آید، موجب ابطال بیمه نامه خواهد شد و هزینه‌های آن طبق تعرفه مصوب اتحادیه های مربوطه و فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.

خطرات تحت پوشش در گواهی بیمه نامه سامان

ضربه و شکست ، آب خوردگی و نفود مایعات، نوسان ولتاژ برق ، سرقت ، آتش سوزی و بلایای طبیعی

ضربه فیزیکی و شکست

با تهیه گواهی بیمه نامه سامان‌حامی، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما که ناشی از ضربه فیزیکی و شکسته شدن دستگاه باشد تحت پوشش بیمه سامان قرار می گیرد.

آب خوردگی و نفوذ مایعات

گواهی بیمه‌نامه سامان حامی، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما که ناشی از آبخوردگی و نفوذ مایعات به دستگاه باشد را جبران‌میکند.

نوسانات ولتاژ برق

گواهی بیمه‌نامه سامان‌حامی، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما را که به دلیل نوسانات ولتاژ برق باشد را تحت پوشش قرار میدهد.

سرقت

گواهی بیمه نامه سامان‌حامی، خسارت وارده ناشی از سرقت با شکست حرز کالای دیجیتال شما را جبران می کند. (بیمه سرقت از این لحاظ به سرقت با شکست حرز محدود شده است که هدف آن جبران زیان ناشی از سرقت هایی است که توسط سارقین کاملاً خارج از محل مورد بیمه و تقریباً بدون ارتباط نزدیک با بیمه گذار انجام میشوند. سرقت با شکست حرز به کار بردن زور، پاره کردن، تخریب، کندن، گذشتن از در، دیوار، حصار و پنجره بدون کلید و با استفاده از ابزار غیرمتعارف را شامل می شود.)

بلایای طبیعی

گواهی بیمه‌نامه سامان‌حامی، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما که ناشی از بلایای طبیعی (سیل، طوفان و زلزله) باشد را جبران‌میکند.

آتش سوزی

گواهی بیمه‌نامه‌ سامان حامی، خسارت وارده به کالای دیجیتال شما که ناشی از آتش سوزی باشد را جبران‌میکند.

جهت دریافت مشاوره  و کد تخفیف کلیک کنید

مدارک مورد نیاز پرداخت خسارت بیمه تجهیزات الکترونیک

کارتن دستگاه و لوازم جانبی مربوطه

بیمه نامه تجهیزات الکترونیک امضا شده توسط بیمه‌گزار

فاکتور خرید تجهیزات الکترونیک

(اگر این آیتم موجود نباشد هزینه تعمیرات طبق تعرفه مصوب اتحادیه های مربوطه محاسبه و از بیمه‌گزار دریافت خواهد شد.)

با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه تکمیل فرم بروید.

اسکرول به بالا