خرید آنلاین بیمه آتش سوزی

تضمین سرمایه، کسب و کار و دارایی زندگیتان

صدور آنلاین بیمه آتش سوزی

از این بخش شما می توانید آموزش لازم جهت صدور بیمه آنلاین را مشاهده کنید .

این آموزش بصورت دقیق تمام مراحل را بررسی می کند .

در صورت وجود هر گونه سوال از طریق پل های ارتباطی با بخش پشتیبانی سامانه بیمه باشی در ارتباط باشید .

انواع رشته های بیمه آتش سوزی

خانه و اثاثیه شما میتواند بخش مهمی از سرمایه و دارایی شما در زندگیتان باشد. با بیمه نامه های منازل مسکونی سامان میتوانید امنیت این سرمایه ارزشمند را تامین کنید .موارد تحت پوشش این نوع بیمه نامه شامل ساختمان ،تاسیسات و اثاثیه موجود در منازل مسکونی به همراه مشاعات و مشترکات آنها می باشد.با این بیمه نامه میتوانید خانه خود را در مقابل خطرات آتش سوزی ، صاعقه ، انفجار- زلزله – طوفان – ترکیدگی لوله آب – سرقت با شکست حرز – ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف – سقوط هواپیما و ... بیمه کنید.

بیمه سامان با ارائه طرحهای مناسب حداکثر پوشش قابل ارائه در برابر خطرات را در اختیار شما قرار می دهد .از ویژگیهای مهم این طرح ها، عدم نیاز به بازدید در طرحهای خانه امن و جامع خانوار برای صدور میباشد که روال خرید بیمه نامه را ساده تر می نماید و بیمه نامه آتش سوزی بر اساس اطلاعاتی که بیمه گذار اعلام مینماید صادر خواهد شد.

فرم درخواست مشاوره

جهت مشاوره رایگان و خرید انواع محصولات بیمه ای فرم زیر را کامل و ارسال نمائید

سوالات متداول بیمه آتش سوزی

حوادث آتش سوزی ممکن است در هر لحظه و هر مکان رخ دهد. هیچ کس با اطمینان نمی تواند بگوید که حتی با رعایت افدامات ایمنی از بلایای طبیعی و حوادثی همچون آتش سوزی، سیل، زلزله و انفجار و … در امان خواهد ماند. در بیمه آتش سوزی، جبران خسارت های مالی که بر اثر وقوع آتش سوزی ،صاعقه و انفجار به اموال و دارائی های منقول یا غیر منقول بیمه گذار وارد می شود، به عهده شرکت بیمه است. برای جبران خسارت های ناشی از خطراتی مثل سیل، زلزله، طوفان، نشست زمین، نوسانات برق،سرقت و … لازم است براساس نیاز خود اقدام به انتخاب طرح های متنوع بیمه آتش سوزی شرکت بیمه سامان نمایید.

خطرات اصلی تحت پوشش بیمه آتش سوزی مانند آتش، صاعقه و انفجار

خطرات اضافی تحت پوشش بیمه آتش سوزی در طوفان، سیل، زلزله، سرقت و …

زلزله و آتشفشان ، سیل و طغیان آب ، ترکیدگی لوله آب ، ضایعات ناشی از ذوب برف و آب باران ، طوفان و تندباد ، سقوط هواپیما ، نشت و ریزش و رانش زمین ، برخورد جسم خارجی ، انفجار ظروف تحت فشار صنعتی ، دفرمه شدن ظروف تحت فشار صنعتی ، شکست شیشه ، سرقت با شکست حرز ، هزینه پاکسازی و برداشت ضایعات ناشی از خسارت ، شورش و آشوب و بلوا

جنگ، جنگ داخلی، آشوب و بلوا، اعتصاب، قیام، انقلاب، کودتا، اغتشاشات داخلی و یا اقدامات احتیاطی مقامات نظامی وانتظامی

انفجار مواد منفجره مانند دینامیت، تی ان تی و باروت

فعل و انفعالات هسته ای

هرگونه جواهرات ، مسکوکات ، پول ، اوراق بهادار ، نسخ خطی ، دفاتر بازرگانی و اسناد جزء استثنائات بیمه نامه آتش سوزی بوده و قابل بیمه کردن نمی باشند.

مدت بیمه نامه آتش سوزی یکساله می باشد و در صورت درخواست بیمه گذار امکان صدور بیمه نامه به صورت بلند مدت و کوتاه مدت نیز وجود دارد

در بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی در صورتی که پوشش خطر ات اضافی ترکیدگی لوله آب ،ضایعات برف و باران ، شکست شیشه و سرقت با شکست حرز مد نظر باشد انجام بازدید اولیه لازم می باشد.

خیر ، حداکثر تعهد بیمه گر جهت جبران خسارت های احتمالی سرمایه بیمه نامه می باشد . در چنین مواقعی لازم است بیمه گذار مراتب افزایش سرمایه را کتباً به بیمه گر اعلام نماید تا با صدور الحاقیه و پرداخت حق بیمه اضافی تعهدات بیمه نامه کامل گردد در غیر اینصورت علاوه بر اینکه تعهدات بیمه گر از سرمایه بیمه شده تجاوز نمی کند ، قاعده نسبی سرمایه نیز اعمال گردیده و از مبلغ خسارت کسر می گردد .

اگر خسارت ناشی از عمد بیمه گذار یا کارکنان وی باشد ، غیر قابل پرداخت است اما در صورت عمد اشخاص ثالث بیمه گر خسارت بیمه گذار را پرداخت نموده و حق مراجعه بیمه گذار به مقصر حادثه با وکالتنامه به بیمه گر منتقل شده و بیمه گر می تواند تا حدودی که خسارت را به بیمه گذار پرداخت نموده است از مقصر حادثه مطالبه نماید

در اولین فرصت و حداکثر ظرف مدت 5 روز از زمان اطلاع از وقوع حادثه مراتب را بصورت شفاهی، کتبی و یا تلفنی به اطلاع بیمه گر برساند و در محل مورد بیمه تا زمان بازدید کارشناسان بیمه گر هیچگونه تغییراتی ایجاد نشود مگر اینکه برای جلوگیری از توسعه و گسترش حادثه لازم باشد.

بیمه گذار موظف است هرگونه تغییرات را کتباً به بیمه گذار اعلام نماید. بیمه گر پس از دریافت نامه بیمه گذار با صدور الحاقیه تغییرات مورد نظر را در بیمه نامه اعمال می نماید.