خرید آنلاین بیمه عمر و تشکیل سرمایه

روی زندگیت سرمایه گذاری کن !

صدور آنلاین بیمه عمر

از این بخش شما می توانید آموزش لازم جهت صدور بیمه آنلاین را مشاهده کنید .

این آموزش بصورت دقیق تمام مراحل را بررسی می کند .

در صورت وجود هر گونه سوال از طریق پل های ارتباطی با بخش پشتیبانی سامانه بیمه باشی در ارتباط باشید .

بیمه خانه امن

بیمه خانه امن سامان یک برنامه ریزی جامع برای امنیت جانی و مالی شماست این بیمه نامه بخش زیادی از خطراتی که خانه ،اثاثیه خانه و خانواده شما را تهدید میکند ،تا سرمایه معین تحت پوشش قرار می دهد. با این برنامه دیگر نگران حوادث و پیامدهای ناگوار نباشید.

افزایش سرمایه در طرح خانه امن

بیمه گذار مجاز به افزایش سرمایه بیمه نامه تا پنج برابر است . لازم به ذکر است که حق بیمه کل بیمه نامه نیز به همان نسبت افزایش می یابد 

در تمام مراحل زندگی همراه شما هستیم

ویژگی های بیمه عمر و تشکیل سرمایه

 • امکان انتخاب سبدهای مختلف سرمایه‌گذاری شرکت بیمه‌ سامان
 • امکان ثبت درخواست وام، برداشت از اندوخته و بازخرید بیمه‌نامه به‌صورت آنلاین
 • امکان دریافت وام تا ۹۰% مبلغ بازخریدی پس از پایان سال اول
 • پرداخت سرمایه‌ای بالغ بر 3 برابر سرمایه فوت، در صورت فوت ناشی از حادثه بیمه شده
 • پرداخت هزینه‌های درمانی ناشی از حادثه حداکثر تا 20% سرمایه فوت ناشی از حادثه
 • پرداخت سرمایه از کار افتادگی تا سقف 200% مبلغ سرمایه فوت هر سال در صورت ازکارافتادگی دائم بیمه‌شده
 • معافیت بیمه‌گذار از پرداخت حق بیمه به مدت 10 سال در صورت ازکارافتادگی کامل بر اثر بیماری یا حادثه
 • پرداخت تا سه برابر حق بیمه سالیانه به مدت 10 سال در صورت از کار افتادگی کامل و دائم
 • پرداخت هزینه‌های درمانی درصورت ابتلا به امراض تحت پوشش تا سقف 5.000.000.000 ریال
 • معافیت مالیاتی حق بیمه، سرمایه بیمه عمر و همچنین اندوخته حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها
 • انعطاف‌پذیری در پرداخت حق بیمه بسته به میزان درآمد هر شخص با توجه به روش پرداخت‌های

(ماهیانه، دوماهه، سه ماهه، چهارماهه، شش ماهه، سالیانه )

 • امکان بیمه شدن از 1 ماهگی تا سن 80 سالگی بیمه شده و حداقل به مدت 5 سال

بیمه عمر مانده بدهکار یا بیمه وام امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. زیرا بسیاری از اشخاص از بانکها و مؤسسات اعتباری برای خرید یا ساخت خانه و یا امور دیگر وام دریافت می نمایند .در صورت فوت وام گیرنده، اگر خانواده او قادر به پرداخت وام نباشد, ممکن است بانک از وثیقه وام گیرنده برای طلب خود استفاده نموده و خانـواده وام گیرنده با مشکلات فراوانی مواجه خواهد شد. برای رفع این مشکل افرادیکه وام دریافت می نمایند می توانند با حق بیمه ناچیزی خود را به نفع بانک یا مؤسسه وام دهنده ، بیمه عمر مانــده بدهکـــار نمایند. در این صــورت،بقیه اقساط وام او را از تاریخ فوت تا پایان مدت وام یکجا در وجه بانک و یا موسسه وام دهنده(بیمه گذار) پرداخت خواهدشد.

تعهدات بیمه بازنشستگی

1. پوشش سرمایه زندگی معادل 18 برابر آخرین حق بیمه

بسیاری از مدیران تمایل دارند تا در صورت فوت یکی از کارکنان، به نوعی به خانواده وی کمک کنند. با بیمه تکمیلی بازنشستگی سامان در صورت فوت بیمه شده، معادل 18برابر حق بیمه پرداخت شده (آخرین حقوق ماهیانه)، به وراث کارکنان پرداخت می‌گردد. سایر منافع اندوخته سنوات نیز علاوه بر سرمایه زندگی، پرداخت خواهد شد.

2. پرداخت اندوخته سنوات

اندوخته سنوات ذخیره شده، درصورت بازخریدی، بازنشستگی و یا اتمام قرارداد، با اختیار کارفرما به بیمه شده، پرداخت می‌گردد. سنوات کامل بازخریدی کارکنان بازخرید شده تا حداکثر 15% از مجموع کارکنان در پایان سال اول تا پنجم پرداخت می‌گردد. اعتبار استفاده نشده در هر سال، به اعتبار سالهای بعد اضافه می‌شود. برای مثال اگر کارفرما در سه سال اول، از اعتبار خود استفاده نکرد، در سال چهارم به میزان 60% مجموع کارکنان اعتبار خواهد داشت. از سال پنجم به بعد سنوات کامل کارکنان بازخرید شده تا حداکثر 100% از مجموع کارکنان، قابل دریافت خواهد بود.

3. گزارش عملکرد سالیانه

علاوه بر جدول اولیه، در پایان هر سال بیمه‌ای، به ازای هر یک از کارکنان، یک گزارش از وضعیت سالیانه اندوخته بازنشستگی به کارفرما ارائه خواهد شد. اندوخته های بازخریدی با گذر زمان رشد فزاینده خواهد داشت و علاوه بر افزایش اعتبار وام، به صورت یکجا و یا مستمری نیز قابل استفاده خواهند بود. کارکنان متعهد امروز سازمان، در دوران سالمندی و در شرایطی که ممکن است بواسطه کهولت سن و نیاز به مراقبت‌های خاص با هزینه‌های اضافی مواجه باشند، می‌توانند با استفاده از این منابع دغدغه‌های مالی خود را برطرف نمایند. بیمه تکمیلی بازنشستگی سامان، پس‌اندازی مناسب برای تعهدات و هزینه های دوران استراحت پس از کار خواهد بود.

فرم درخواست مشاوره

جهت مشاوره رایگان و خرید انواع محصولات بیمه ای فرم زیر را کامل و ارسال نمائید

سوالات متداول بیمه عمر و تشکیل سرمایه

حداقل حق بیمه پرداختی در روش غیر سالانه 1,000,000 ریال و در روش سالانه 6,000,000 ریال می‌باشد اما برای بهره‌مندی از تمام مزایای بیمه عمر و تشکیل سرمایه بهتر است مبلغ بیشتری را سرمایه‌گذاری کنید.

بیمه‌گذار می‌تواند پس از پایان سال اول به شرط پرداخت حق بیمه سال دوم تا سقف 90% ارزش بازخریدی بیمه‌نامه وام دریافت نماید. مشروط بر آن که بدهی وام قبلی نداشته باشد.
نرخ بهره وام دریافتی 20.5 درصد می‌باشد.

به دلیل اینکه اندوخته بیمه‌نامه به عنوان وثیقه در نظر گرفته می‌شود، تکمیل فرم درخواست توسط بیمه‌گذار کافی می‌باشد. مدت زمان پرداخت وام ده روز کاری می‌باشد و روش‌های بازپرداخت طی 2 قسط شش ماهه برای مبالغ وام کمتر از 1.000.000 تومان و برای مبالغ بالاتر تا 4 قسط 6 ماهه امکان بازپرداخت وجود دارد.حداقل مبلغ وام قابل دریافت 5.000.000 ریال می‌باشد.

بازخرید بیمه عمر و تشکیل سرمایه از پایان سال اول به بعد و به شرط داشتن اندوخته انجام می‌شود. در این صورت بیمه‌گذار باید فرم مربوطه را تکمیل و همراه اصل بیمه‌نامه جهت بازخرید ارائه نماید.

اندوخته بیمه‌نامه و سرمایه فوت و وام از پرداخت مالیات مستقیم معاف است.

بله این امکان در ابتدای هر سال بیمه‌‌ای و در صورت پرداخت کامل حق بیمه سال‌های گذشته وجود دارد.

در صورت فوت بیمه‌شده، سرمایه فوت به ذینفعان مشخص شده در فرم پیشنهاد پرداخت و در صورت عدم تعیین آن توسط بیمه‌گذار به وراث قانونی پرداخت می‌گردد.

خیر اما با توجه به شرایط عمومی بیمه‌نامه چنانچه اندوخته بیمه‌نامه، هزینه‌های بیمه‌گری را پاسخگو نباشد، بیمه‌نامه به حالت تعلیق در می‌آید.

نرخ تعدیل حق بیمه به این معنا است که با انتخاب این گزینه هر سال به صورت خودکار، حق بیمه چند درصد افزایش یابد. اگر بیمه‌گذار نرخ تعدیل برای حق بیمه خود در نظر نگرفته باشد، حق بیمه پرداختی وی در کل سال‌های بیمه ای بعدی نیز ثابت خواهد ماند و منظور از نرخ تعدیل سرمایه فوت، درصدی است که سرمایه فوت هر سال به همان اندازه افزایش می‌یابد. این نرخ نمی‌تواند بزرگتر از نرخ تعدیل حق بیمه باشد و همواره کوچکتر یا مساوی آن است.