ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم ؟

با توجه به نیاز و شرایط شما مناسب ترین و تکمیل ترین طرح ها و پوشش ها رو به شما ارائه میدیم.و خیالتون راحت باشه که نمایندگی 5178 (دکتر احسانی اردکانی) فقط نمایندگی فروش بیمه به شما نیست ما تا لحظه پرداخت خسارت مشاور بیمه ای و پشتیبان شما هستیم.

بیمه درمان

چه بیمه پایه داری چه نداری،تک و تنهایی یا گروهی و شرکتی برای هزینه های بیمارستانی، آزمایشگاهی، پاراکلینیکی، دندان پزشکی، ویزیت و دارو، رفع عیوب انکساری و .. با بیمه تکمیلی هزینه ها رو از جیبت نده

بیمه آتش سوزی

با ناچیزترین مقدار حق بیمه ای که بتونی فکرشو بکنی بنا و اثاثیه ساختمان های مسکونی، واحد های صنعتی وغیر صنعتی رو کامل در برابر خسارات ناشی از آتش سوزی، صاعقه و انفجار، زلزله، سرقت، ترکیدگی لوله آب وشکست شیشه و خیلی موارد دیگه پوشش میده

بیمه کرونا

میترسی کرونا بگیری؟: "هزینه درمانِ کمر شکن، از کار ودرامد افتادن، نه خدا نکنه ... ولی بعد من خانوادم چی میشن"..هزینه های بستری، آزمایش، دارو و درمان.. روزی 1 میلیون جبران بیکاری .. 1 میلیارد سرمایه فوت به بازمانده ها ... همرو میده

بیمه مسافرتی

همراه داشتن بیمه مسافرتی برای 99% مسیرهایی که نیاز به ویزا دارند اجباری و برای برخی سفرها اختیاریه اما با انتخاب بیمه مسافرتی از هزینه های سرسام اور درمانی،داروئی و همه مشکلات احتمالی سفردرامان میمونیم.بدون بیمه سفرمون پر از بیمِ.

بیمه عمر و اندوخته ساز

با قولِ وامِ بدون ضامن...سرمایه گذاری خفن سود تضمینی بالا...10ساله بازنشسته شدن...دادن پول هزینه های سنگین درمان...توی مرگ و زندگی با ما...چرا بیمه عمر نداشته باشیم؟

بیمه مهندسی

همراه داشتن بیمه مسافرتی برای 99% مسیرهایی که نیاز به ویزا دارند اجباری و برای برخی سفرها اختیاریه اما با انتخاب بیمه مسافرتی از هزینه های سرسام اور درمانی،داروئی و همه مشکلات احتمالی سفردرامان میمونیم.بدون بیمه سفرمون پر از بیمِ.

بیمه مسئولیت مدنی

بیمه مسئولیت مدنی تمام تعهداتی که بر اساس قانون، بیمه‌گزار بر عهده داره و اگر حادثه اتفاق بیفته ، او باید پاسخگو باشد را پوشش میدهد. به دلیل اختلاف بسیار در مقدار ریسک مسئولیت‌های گوناگون، بیمه مسئولیت در انواع مختلف برای مشاغل مختلف وجود دارد

بیمه باربری

مطمئن باشین که مواد اولیه وتجهیزات شما از هر مبدائی به هر مقصدی بروند،خطرات و زیان هایی که ان ها را تهدید میکند با بیمه باربری تحت پوشش و قابل جبران خواهند بود. بیمه باربری در هر فعاليت تجاري، بازرگاني يا توليدي ، در زمین و هوا و آب ها هوای شما و کسب و کارتان را دارد.

بیمه تجهیزات الکترونیکی

هرچیزی که گارانتیِ موبایلت ، لپتاپ ات، تبلتت، کنسول های بازی و هر وسیله الکترونیکی ایت پوشش نمیده (سرقت ،شکستگی به خاطر ضربه،آبخوردگی و نفوذ مایعات ،نوسانات برق و ...)بذا بیمه پولشو بده.

بیمه شخص ثالث

مهم نیست چقدر راننده ماهر و توانمندی باشی تا زمانی که ماشین داری،نگرانیِ سرقت و خرابی و هزینه های خسارات مالی و جانی که ممکنه به ماشینت وارد بشه و جیبت رو خالی کنه برات فکر آروم نمیذاره.ولی با بیمه شخص ثالث،بدنه و حوادث سرنشین بذار بیمه به جات حساب کنه.

بیمه آسانسور

میدونستین بدون بیمه آسانسور اگه اتفاقی بیفته،همه ی هزینه ها و خسارت های جانی و مالی مثل درمان و دیه بر عهده مدیر ساختمون یا اعضای ساختمونه؟

بیمه خانه امن سامان

هیچ بیمه آتش سوزی ای خسارتی که به جون ادم وارد میشه رو جبران نمیکنه ولی خانه امن همچین ضعفای بیمه اتش سوزی رو نداره ، پکیج کامل پوشش هاست(حتی و زلزله و سرقت)اونم با قیمت شاخدار

بیمه بدنه کیلومتری/پیمایشی

از ماشینت کم استفاده میشه و باید پول بیمه بدنه گرون بدی؟هرچه قدر چرخش چرخید، تو پول حق بیمه بده.[کف کفش 30 درصد ارزونتر میوفته]

بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

وظایف و مشاغل مرتبط با درمان و پزشکی از اونجایی که مستقیم با جان و سلامتی افراد در ارتباطن جز پرریسک ترین حرفه ها هستند وجزئی ترین اشتباهات فردی در اونها صدمات و خسارات جبران ناپذیری به میاره.خطاها، اشتباهات پزشکی، غفلت وقصور در انجام معالجه، جراحی، تجویز نسخه و داروی غلط همگی تحت پوشش این بیمه هستن.

بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان

با وجود بیمه نه تنها به کارکنان و کارمندانتان اطمینان تحت حمایت بودن در هنگام بروز حوادث و خطرات و زیان های مالی و جانی را میدهید بلکه وقتی طبق قانون کارفرما مقصر شناخته میشود به خوبی میتوان شرایط کار و پروژه ها را کنترل و خسارت زیان دیده را جبران کرد.

بیایید با هم زندگی ایمن بسازیم.

درباره خواسته هایتان به ما بگویید.